Nowe granty NCN dla pracowników WNS

Z radością informujemy, że projekt "Polityczne uwarunkowania transformacji energetycznej w Polsce w latach 2004-2020", którego kierownikiem jest dr hab. Sylwia Mrozowska, prof. UG z Instytutu Politologii WNS UG uzyskał dofinansowanie w ramach konkursu PRELUDIUM BIS Narodowego Centrum Nauki.

Projekt uzyskał najwyższą liczbę punktów w konkursie i znalazł się na pierwszej pozycji listy rankingowej panelu HS5 konkursu NCN PRELUDIUM BIS 2.

Dofinansowanie otrzymał również projekt NCN SONATA dr Pawła Atroszko z Instytutu Psychologii WNS pt. "Rola czynników makro, mezo i mikro w uzależnieniu od pracy i w związanych z nim problemach zdrowotnych" realizowany w konsorcjum z Uniwersytetem Śląskim. Kierownikiem tego projektu jest dr Edyta Charzyńska z UŚl.

Data publikacji: wtorek, 25. Maj 2021 - 09:55; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 27. Maj 2021 - 14:43; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz