Prof. UG, dr hab. Rafał Ożarowski współwykonawcą grantu Ministerstwa Spraw Zagranicznych "Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2016"

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP, w ramach konkursu na realizację zadania publicznego "Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2016" przyznała Polskiemu Towarzystwu Studiów Międzynarodowych, grant na realizację projektu dotyczącego współczesnej Polski i Europy Środkowej.

W grancie koordynowanym przez dr hab. Jakuba Zajączkowskiego, z Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, biorą udział pracownicy z wielu innych uczelni. Wśród uczestników tego prestiżowego grantu, jest prof.UG, dr hab. Rafał Ożarowski, który zrealizuje wyjazd naukowo-badawczy do Uniwersytetu w Kalkucie.

Więcej informacji na stronie http://ptsm.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=118:prestizowy-grant-msz&catid=16:wydarzenia-na-stronie-startowej&Itemid=207

Data publikacji: wtorek, 8. Marzec 2016 - 12:34; osoba wprowadzająca: Marta Sitarz Ostatnia zmiana: wtorek, 8. Marzec 2016 - 12:44; osoba wprowadzająca: Marta Sitarz