Droga do doktoratu na Uniwersytecie Gdańskim

Zastanawiasz się nad doktoratem, chciałbyś rozpocząć kształcenie w szkole doktorskiej?

Zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego dowiesz się więcej o szkołach doktorskich, kryteriach przyjęć, stypendiach i samorządzie doktoranckim. Będziesz miał możliwość zadania pytań na interesujące Cię tematy.
W wydarzeniu wezmą udział: Prorektor ds. studenckich i kształcenia dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. UG, przedstawiciele Rady Doktorantów UG, Czasopisma „Progress”, Biura Stypendialnego UG i Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy planują rozpoczęcie kształcenia w szkołach doktorskich na UG w najbliższych latach. Mamy nadzieję, że udział w spotkaniu pozwoli ukierunkować działania w taki sposób, aby uzyskanie w przyszłości stopnia doktora stało się łatwiejsze.

6 maja, 2024 roku godz. 13.00 – 14.00

kod do spotkania: Qo5zeu

Link do spotkania

Data publikacji: poniedziałek, 29. Kwiecień 2024 - 12:54; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 29. Kwiecień 2024 - 12:56; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz