Osteteczne wyniki ewaluacji: 3 dyscypliny WNS z kategorią A

Znane są ostateczne wyniki ewaluacji dyscyplin naukowych. Wśród sześciu dyscyplin ewaluowanych na Wydziale Nauk Społecznych trzy otrzymały kategorię A, świadczącą o wysokiej jakości prowadzonej działalności naukowej.

Podczas posiedzenia Senatu w dniu 26.01.2023 Rektor Uniwersytetu Gdańskiego - prof. Piotr Stepnowski - oraz Prorektor ds. Badań Naukowych - prof. Wiesław Laskowski wręczyli Dziekanowi Wydziału Nauk Społecznych list gratulacyjny z wyrazami uznania dla społeczności akademickiej WNS.

List gratulacyjny - kategoria A dla filozofii, nauk socjologiczych i psychologii

Data publikacji: czwartek, 26. Styczeń 2023 - 10:24; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 26. Styczeń 2023 - 10:55; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz