Zmiany w Instytucie Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej z początkiem roku akademickiego 2022/2023

Początek nowego roku akademickiego przynosi sporo zmian w Instytucie Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej. Wraz z końcem poprzedniego roku akademickiego pracę zakończyli: dr Małgorzata Dereniowska, mgr Kazimierz Niecikowski i mgr Aleksandra Sęk, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w okresie ich pracy w Uniwersytecie Gdańskim i życzymy wielu sukcesów!

Z nowym rokiem akademickim do zespołu pracowników dołączyli:

• w Zakladzie Badań Krajobrazu i Kształtowania Środowiska: prof. dr hab. Oleskandr Radchenko i dr Sylwia Horska-Schwarz,
  • w Zakładzie Geografii Społeczno-Ekonomicznej: mgr inż. arch. Marta Popaszkiewicz,
  • w Zakładzie Gospodarki Przestrzennej: dr hab. inż. arch. Monika Trojanowska, prof. UG i mgr Bartosz Korinth,
  • w Zakładzie Rozwoju Regionalnego: mgr Sandra Żukowska.

W ramach Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych i Społecznych doktorantką w dyscyplinie Geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna została mgr Natalia Soldatke, która pod opieką dr. hab. Aleksandra Kuczabskiego, prof. UG oraz dr. Marcina Połoma z Zakładu Rozwoju Regionalnego będzie przygotowywała rozprawę.

Wszystkim nowym pracownikom i doktorantce życzymy wielu sukcesów dydaktycznych i naukowych!

W roku akademickim 2022/2023 Dyrektor Instytutu dr hab. Paweł Wiśniewski, prof. UG przebywa na urlopie bezpłatnym, a w tym okresie Instytutem kieruje pełniący obowiązki Dyrektora dr Marcin Połom

Wszystkim Pracownikom, Doktorantom i Studentom Dyrekcja Instytutu życzy udanego i szczęśliwego nowego Roku akademickiego 2022/2023!

Data publikacji: piątek, 30. Wrzesień 2022 - 16:21; osoba wprowadzająca: Marcin Połom Ostatnia zmiana: sobota, 1. Październik 2022 - 17:38; osoba wprowadzająca: Marcin Połom