Badanie postrzegania przez studentów działań marketingowych władz miasta zachęcających do osiedlania się w Gdańsku. Zachęcamy do wypełnienia ankiety!

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

zapraszamy do udziału w Badaniu ankietowym postrzegania przez studentów działań marketingowych władz miasta zachęcających do osiedlania się w Gdańsku.

Ankieta, ma na celu badanie postrzegania przez studentów działań władz Miasta Gdańska oraz ich wpływu na decyzje młodych osób co do osiedlania się w mieście po studiach. Jej wypełnienie zajmuje około 5 minut. Badanie jest całkowicie anonimowe i ma tyko i wyłącznie przeznaczenie naukowo-badawcze.

>>>Link do ankiety<<<

Wyniki ankiety pozwolą ocenić poprawność i skuteczność działań prowadzonych przez miasto.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące ankiety, lub są Państwo zainteresowani jej wynikami, prosimy o kontakt mailowy na adres grazyna.chaberek@ug.edu.pl  lub julia.ziolkowska@ug.edu.pl

Kamienice przy ul. Piwnej w Gdańsku, w tle Bazylika Mariacka

Data publikacji: środa, 6. Kwiecień 2022 - 11:24; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 6. Kwiecień 2022 - 11:40; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz