Zawiadomienie o obronie rozprawy doktorskiej Pana mgra Artura Malczewskiego

Rada Dyscypliny Geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna
Uniwersytetu Gdańskiego zawiadamia, że

w środę 2 marca 2022 roku o godzinie 12.30

odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pana mgra Artura Malczewskiego

na temat:

„Specyfika rozprzestrzenienia narkomanii w postkomunistycznych krajach będących członkami Unii Europejskiej”

w jęz. ang. „The specificity of spatial differentiation of drug addiction in post-communist EU Member States”

Promotor: dr hab. Tomasz Michalski profesor Uniwersytetu Gdańskiego

Promotor pomocniczy: dr Natalia Sypion-Dutkowska

Recenzenci:

• Dr hab. Iwona Jażewicz, prof. AP, Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki Akademia Pomorska w Słupsku;
  • Dr hab. Viktoriya Pantyley, Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Z rozprawą doktorską można zapoznać się na stronie internetowej Biblioteki Głównej UG.

Recenzje i streszczenia znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej UG.

Obrona będzie odbywała się w formie zdalnej, z wykorzystaniem narzędzia Microsoft Teams.

Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o przesłanie skanu podpisanego oświadczenia, które znajduje się poniżej do 28 lutego 2022 r., na adres email: karina.szalucka@ug.edu.pl

Zawiadomienie o obronie i oświadczenie:

Data publikacji: piątek, 4. luty 2022 - 10:12; osoba wprowadzająca: Karina Szałucka Ostatnia zmiana: piątek, 4. luty 2022 - 17:08; osoba wprowadzająca: Marcin Połom