Monografia podoktorska Kamila Nowaka ukazała się nakładem Instytutu Rozwoju Miast i Regionów

Nakładem Instytutu Rozwoju Miast i Regionów ukazała się monografia naukowa pt. "Krajowy i lokalny wymiar polityki mieszkaniowej", której autorem jest dr Kamil Nowak, zatrudniony w tej samej instytucji. Publikacja stanowi zmodyfikowaną wersję rozprawy doktorskiej pt. Dostępność zasobów mieszkań społecznych w kontekście polityk mieszkaniowych oraz poziomu rozwoju społeczno-gospodarczego polskich miast (2020) przygotowanej pod kierunkiem prof. dr hab. Iwony Sagan na Wydziale Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego.

Treść publikacji uwzględnia uwagi recenzentów rozprawy doktorskiej prof. dr hab. Marka Bryxa oraz dr hab. Ewy Szafrańskiej, prof. UŁ. Autor prowadził badania w ramach projektu pt. Nowy model urbanizacji w Polsce – praktyczne wdrożenie zasad odpowiedzialnej urbanizacji oraz miasta zwartego (Gospostrateg 1/384689/20/NCBR/2019), współfinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Strategicznego Programu Badań Naukowych i Prac Rozwojowych „Społeczny i gospodarczy rozwój Polski w warunkach globalizujących się rynków” GOSPOSTRATEG, realizowanego przez Konsorcjum w składzie: Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii (Lider Konsorcjum), Instytut Rozwoju Miast i Regionów oraz Uczenię Łazarskiego.

Monografia Kamila Nowaka

Data publikacji: poniedziałek, 31. Styczeń 2022 - 19:34; osoba wprowadzająca: Marcin Połom Ostatnia zmiana: poniedziałek, 31. Styczeń 2022 - 19:35; osoba wprowadzająca: Marcin Połom