fbpx Specjalistka z WNS wśród uczestników V4 Training w Brukseli | Wydział Nauk Społecznych

Specjalistka z WNS wśród uczestników V4 Training w Brukseli

V4Training to szkolenie dla menedżerów europejskich projektów badawczych, współorganizowane przez Biuro Promocji Nauki PolSCA (Polish Science Contact Agency) wraz z grupą V4 (Visegrad Group).

Wśród uczestników #V4Training jest Jolanta Mrozek – specjalistka ds. projektów na Wydział Nauk Społecznych UG. Do jej zadań należy wspieranie pracowników naukowych w przygotowywaniu i realizacji projektów. Od kilkunastu lat aktywnie zaangażowana w prace na rzecz projektów edukacyjnych, badawczych i rozwojowych różnego typu w instytucjach biznesowych i na uczelni. Od czterech lat w zespole zarządzającym projektem SEAPLANSPACE Interreg South Baltic. W szczególności zainteresowana jest projektami wspierającymi zrównoważony rozwój oraz związanymi z obszarem nauk społecznych. Udział w szkoleniu to dla niej możliwość zdobycia szerszej wiedzy o programie #HoryzontEuropa, a także nawiązania kontaktów, które mogłyby zaowocować współpracą.

Źródło: Facebook

czwartek, 18 listopada 2021 roku, 12:31