II. edycja Pomorskiej Akademii Planowania Przestrzeni Publicznej

Druga edycja Pomorskiej Akademii Planowania Przestrzeni Publicznej (PAPPP), w ramach której przygotowano siedem propozycji, które brały udział w konkursie, została uroczyście zakończona. W zespołach projektowych PAPPP pracowali m.in. studenci i studentki kierunku Gospodarka przestrzenna z Uniwersytetu Gdańskiego  - wraz z reprezentantami z Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Studenci przez kilka miesięcy przygotowywali projekt zagospodarowania terenu po dawnej cukrowni w Pelplinie.

Od dnia 16 kwietnia z projektami Studentów można zapoznać się w Budynku Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego na poziomie 200 w rotundzie-serdecznie zapraszamy.

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom, grupom, które otrzymały wyróżnienie oraz Grupie, która otrzymała nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin, a która realizowała projekt Szlak cukrowy. Gratulacje również dla Organizatorów konkursu, szczególnie Pomorskiego Biura Planowania Regionalnego, Miastu i Gminie Pelplin oraz Uczelni, a także Paniom dr inż. arch. Joannie Poczobut i dr Grażynie Chaberek z Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UG.

>>> Więcej szczegółów i opisy projektów

Data publikacji: wtorek, 16. Kwiecień 2024 - 08:49; osoba wprowadzająca: Katarzyna Marosz Ostatnia zmiana: wtorek, 16. Kwiecień 2024 - 11:37; osoba wprowadzająca: Katarzyna Marosz