II otwarte spotkanie Stowarzyszenia Kobiet Uczelni Fahrenheita

"Kobieta w języku" prof. Michała Rusinka oraz "Jak zachować balans i budować sens" prof. Magdaleny Błażek - te inspirujące wykłady uświetnią drugie otwarte spotkanie Stowarzyszenia Kobiet Uczelni Fahrenheita.

Na spotkanie zaprasza prezeska Stowarzyszenia - prof. Ewa Łojkowska: "Mam nadzieję, że razem będziemy mieć okazję stworzyć silną społeczność, która będzie mogła realnie służyć pomocą, wsparciem i inspiracją w ramach wszystkich działań związanych z aktywnością Klubu Kobiet FarU w środowisku akademickim i poza nim".

Spotkanie odbędzie się 26 lutego br. w audytorium im. prof. Zdzisława Kieturakisa w Centrum Medycyny Inwazyjnej na terenie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Początek o godz. 16.00.

W programie wykłady:

•    "Kobieta w języku" prof. Michała Rusinka z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, sekretarza Wisławy Szymborskiej i prezesa fundacji jej imienia.
•    "Jak zachować balans i budować sens - perspektywa pozytywna" prof. Magdaleny Błażek z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, m.in. kierowniczki Katedry Psychologii, Zakładu Badań nad Jakością Życia.

Po wykładach będzie czas na chwilę rozmowy przy kawie, wymianę doświadczeń, poznanie się i dyskusję na temat dalszej działalności Klubu.

Szczegółowe informacje w zaproszeniu.

Więcej informacji o Klubie:

Powstał Klub Kobiet Uczelni Fahrenheita artykuł na stronie UG
Równanie na nierówność – Klub Kobiet Uczelni Fahrenheita – artykuł na stronie Gazety Uniwersyteckiej

Źródło zdjęcia: Gazeta Uniwersytecka

Data publikacji: piątek, 2. luty 2024 - 08:44; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: piątek, 2. luty 2024 - 08:50; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz