Ogłoszenia dla studentów studiów stacjonarnych | Wydział Nauk Społecznych

Ogłoszenia dla studentów studiów stacjonarnych

Erasmus+ 2017/2018

Studenci zainteresowani wyjazdem zagranicznym w ramach programu Erasmus+ proszeni są o wysłanie informacji drogą e-mailową na adres polar@ug.edu.pl

W międzyczasie proszę zapoznać się z informacjami nt. programu zawartymi na stronie internetowej UG, szczególnie zaś tutaj:

II Bezpieczeństwo narodowe + II Politologia (stacjonarne)

Zajęcia w środy w październiku (4,11,18,25) "Polityka ekologiczna" - II BN "Organizacja i zarządzanie - II P z dr M.Leszczyńską nie odbędą się. Zajęcia rozpoczną się 8 XI 2017. Odrobienie zajęć do uzgodnienia z dr M.Leszczyńską.

Dr hab. Tadeusz Dmochowski, prof. nadzwyczajny  z powodu wyjazdu służbowego odwołuje w dniu 9.X.2017r. wykład Współczesne stosunki międzynarodowe dla doktorantów III roku,  Termin odrobienia to 13.XI.2017r.

Dr Jarosław Och odwołuje konsultacje w dniu 17.10.2017r. (wtorek).

Prof. zw. dr hab. Andrzej Gąsiorowski, z powodu wyjazdu służbowego, odwołuje konsultacje i  seminaria w dniu 19.10.2017r. (czwartek)

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krystyna Kowalkowska
Treść wprowadzona przez: Rafał Chyła