fbpx Rekrutacja do Koła Naukowego Brevi Manu | Wydział Nauk Społecznych

Rekrutacja do Koła Naukowego Brevi Manu

Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Zarządzania Brevi Manu serdecznie zaprasza na rekrutację, która odbędzie się 25 listopada 2020 roku o godzinie 18.30 poprzez MS Teams.

Co robimy w Kole?

* Prowadzimy szkolenia z zakresu psychologii i zarządzania,
* Wspólnie rozwijamy kompetencje pracy w grupie, zarządzania czasem oraz wiele innych,
* Dajemy możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń - do wpisania w CV i nie tylko. --

COVID-19 nie powstrzymuje nas od aktywnego działania w sieci poprzez platformę MS Teams.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a, zgłoś się przez formularz: https://forms.gle/x26Y18gkGbbmT16V9
i bądź dostępny/-a 25 listopada 2020 r. o 18.30 w Ms Teams, a koordynator rekrutacji zaprosi Cię do wspólnego wideochatu.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych profili na portalach społecznościowych.

Do zobaczenia!
czwartek, 19 listopada 2020 roku, 8:19