fbpx Konkurs na felieton reporterski dla studentów i doktorantów UG | Wydział Nauk Społecznych

Konkurs na felieton reporterski dla studentów i doktorantów UG

Hej! Jak Twoje studia w pandemii?

Zapraszamy Was studentów i doktorantów UG do udziału w konkursie na post na Instagramie w formie felietonu reporterskiego i zdjęcia. Napisz tekst (od 1800 do 2000 znaków ze spacjami) o tym, jak wyglądają Twoje studia w pandemii #studiawpandemii, za czym tęsknisz najbardziej, co lub kto jest w tym czasie dla Ciebie motywacją do studiowania, a co najbardziej Ci w tej sytuacji przeszkadza, sprawia trudności, powoduje smutki. Dodaj zdjęcie ilustrujące „Moje studia w pandemii”.

• I nagroda: 1,5 godzinna konsultacja na tematy literackie ze znaną pisarką Izabelą Morską przy kolacji na tarasie widokowym Olivia Star Top 32. piętro, z którego roztacza się zachwycająca panorama Trójmiasta oraz 5 książek reporterskich i książek polskich i zagranicznych pisarzy m.in. noblistów,
  • II nagroda: 1 dwuosobowy bilet z konsumpcją (pizza) na taras widokowy Olivia Star Top oraz 4 książki,
  • III nagroda: 1 dwuosobowy bilet z konsumpcją (pizza) na taras widokowy Olivia Star Top oraz 3 książki.

Fundatorem Nagród na tarasie widokowym jest Olivia Star Top Sp. z o.o. Dziękujemy!

Konkurs trwa od 1 października do 22 listopada 2020. Rozstrzygnięcie konkursu 7 grudnia.

Zasady i regulamin na stronie Wydziału Filologicznego UG.

Patronat honorowy: Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce

#studiawpandemii, #filologicznyug, #nafilologicznym, #komisjaeuropejska, #małekroki, #dziennikarstwointernetoweisocialmedia

PDF icon Regulamin konkursu227.9 KB
Plik Zgoda wizerunkowa10.91 KB