fbpx XII Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa z cyklu: teoria i praktyka terapeutyczna | Wydział Nauk Społecznych

XII Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa z cyklu: teoria i praktyka terapeutyczna

"Interdyscyplinarna Pomoc Dziecku po Traumie Seksualnej"

03.12.2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji organizowanej przez Uniwersytet Gdański we współpracy z Gdańskim Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży (GOPP).

Konferecja oparta jest na doświadczeniach wypracowanego przez GOPP Modelu Pomocy Dziecku z podejrzeniem wykorzystania seksualnego. Na przestrzeni ostatnich lat, Interdyscyplinarny Zespół Ekspertów, tworzących Model, wypracował standardy badania klinicznego prowadzonego w kierunku identyfikacji symptomów traumy seksualnej oraz wydawania opinii psychotraumatologiczno-psychiatrycznej. To co wyróżnia ten autorski Model pracy to wykorzystanie wiedzy i doświadczenia z obszaru psychologii, psychotraumatologii, psychoterapii psychoanalitycznej oraz psychiatrii.

Konferencja adresowana jest do psychologów, pedagogów, psychiatrów, pediatrów, pracowników socjalnych, kuratorów, sędziów oraz prokuratorów. 03.12.2021 (piątek) na platformie ZOOM.

Koszt udziału to 150 zł (do 14.11.2021, po tym terminie 200 zł).

UWAGA

Pracownicy/e etatowi oraz studenci/tki Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego (magisterskich studiów stacjonarnych i niestacjonarnych) mogą wziąć nieodpłatny udział w części wykładowej Konferencji. Zgłoszenia TYLKO z adresów mailowych Uniwersytetu prosimy wysłać mailowo na adres: aleksandra.lewandowska-walter@ug.edu.pl

środa, 3 listopada 2021 roku, 12:52