fbpx O uniwersyteckiej inicjatywie bezpłatnego wsparcia psychologicznego: artykuł w Frontiers od Psychology | Wydział Nauk Społecznych

Działalność Centrum Wsparcia Psychologicznego UG idzie w świat!

O inicjatywie pracowników Instytutu Psychologii, by zapewnić studentom i pracownikom UG bezpłatne wsparcie psychologiczne w dobie pandemii covid-19, związanych z nią wyzwaniach i rezultatach można przeczytać w artykule pt: Offering Psychological Support to University Students in Poland During the COVID-19 Pandemic: Lessons Learned From an Initial Evaluation.

Artykuł został opublikowany 11 października b.r. w prestiżowym czasopiśmie naukowym Frontiers in Psychology (IF 2,99).

Czytaj artykuł

środa, 13 października 2021 roku, 13:49