fbpx Wyniki VII edycji Konkursu Medi@stery | Wydział Nauk Społecznych

Wyniki VII edycji Konkursu Medi@stery

Z przyjemnością informujemy, że Kapituła Konkursu wyłoniła grono Laureatów VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach – Medi@stery.

Pierwszą nagrodę przyznano pani Agnieszce Wszołek (Uniwersytet Jagielloński) za pracę: „Stan polskiego dziennikarstwa zagranicznego. Analiza relacji medialnych o sytuacji Wenezueli w czasie kryzysu w 2019 roku” napisaną pod kierunkiem dr hab. Beaty Klimkiewicz, prof. UJ.

Drugie miejsce zajął pan Krzysztof Nadratowski (Uniwersytet Warszawski) za pracę: „Komunikowanie o wartościach i problemach społecznych jako element strategicznego zarządzania marką” napisaną pod kierunkiem dra Łukasza Przybysza.

Trzecie miejsce zajęła pani Izabela Golonka (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie) za pracę: „Mediatyzacja edukacji na poziomie akademickim. Szanse i zagrożenia z perspektywy studentów i pracowników naukowych” napisaną pod kierunkiem dr hab. Ewy Nowak-Teter, prof. UMCS.

Ogólnopolski Konkurs Na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery został zainicjowany w celu promowania najwybitniejszych prac absolwentów magisterskich studiów dziennikarskich. Konkurs powstał z inicjatywy dr hab. Małgorzaty Łosiewicz, prof. UG oraz dr hab. Anny Ryłko-Kurpiewskiej, prof. UG i jest organizowany przez kierunek Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Gdańskim. Konkurs Medi@stery jest objęty patronatem PTKS. Więcej o konkursie: www.mediastery.ug.edu.pl

wtorek, 9 marca 2021 roku, 11:27