Wsparcie tutorskie dla Studentek i Studentów II roku - rekrutacja

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie “Mistrzowie dydaktyki wdrożenie modelu tutoringu do praktyki uczelnianej w ramach kt ó rego wybitnie zdolni studenci i studentki drugiego roku studiów w Uniwersytecie Gdańskim objęci zostaną wsparciem tutorskim. Tutoring to wyjątkowa metoda dydaktyczna, która dzięki spersonalizowanemu podejściu pomaga odnaleźć własną ścieżkę rozwoju naukowego i osobistego. Zajęcia w formie indywidualnych spotkań (dwóch w miesiącu) odbywać się będą przez okres dwóch lat akademickich.

Data publikacji: czwartek, 12. Listopad 2020 - 12:07; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: czwartek, 12. Listopad 2020 - 12:07; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny