fbpx „Postaw na rozwój!” – dni rozwoju osobistego w Radiowej Czwórce (webinary 6-27 października) | Wydział Nauk Społecznych

„Postaw na rozwój!” – pod tym hasłem radiowa Czwórka organizuje dni rozwoju osobistego z myślą o studentach. Cztery webinary rozwijające kompetencje miękkie, czterech specjalistów rozwoju osobistego, cztery wtorki października: na dobry początek roku akademickiego.

Począwszy od 6 października w cztery kolejne wtorki o godzinie 18.00 będzie można wysłuchać 45-minutowych webinarów poświęconych rozwojowi osobistemu. Popularni w Internecie trenerzy mentalni, mówcy motywacyjni i specjaliści wystąpień publicznych opowiedzą o kompetencjach często pomijanych w szkole, a które warto rozwijać. O tym jak występować, dlaczego warto pozwalać sobie na błędy, jak znosić niepowodzenia i jak zachowywać się asertywnie opowiedzą: Jan Mela, Artur Sójka, Jakub BączekAnita Michalska. W przeciwieństwie do drogich warsztatów, będzie to znakomita okazja do zdobycia wiedzy z zakresu kompetencji miękkich bezpłatnie.

Webinary będzie można oglądać na YouTubeFacebooku Czwórki. Po wykładzie prowadzący seminarium będzie gościem Kuby Jamrozka w audycji „Strefa prywatna”.

06.10.2020 13.10.2020
20.10.2020 27.10.2020