I rok filozofii 2020/21

Szanowni Państwo,

STUDENCI PIERWSZEGO ROKU KIERUNKU FILOZOFIA STUDIÓW I STOPNIA (rok akademicki 2020/21),

uprzejmie informujemy, że choć Uniwersytet Gdański w I semestrze nowego roku akademickiego pracuje zdalnie, to w ramach zajęć propedeutyczno-adaptacyjnych nasi pracownicy poprowadzą dla Państwa następujące zajęcia w bezpośrednim kontakcie w budynku Wydziału Nauk Społecznych:

WPROWADZENIE DO FILOZOFII (prof. dr hab. Stanisław Judycki)

ĆWICZENIA Z ETYKI (dr hab. Natasza Szutta, prof. UG)

ĆWICZENIA Z HISTORII FILOZOFII STAROŻYTNEJ (dr hab. Martyna Koszkało, prof. UG)

PRACA Z TEKSTEM FILOZOFICZNYM (mgr Krystyna Bembennek)

Zajęcia będą prowadzone jednego dnia w tygodniu, w godzinach 9.45–15.30. Dokładny harmonogram zajęć będzie ustalany z miesiąca na miesiąc w zależności od aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Pierwszy harmonogram powinien pojawić się ok. 11.09.

Data publikacji: poniedziałek, 7. Wrzesień 2020 - 11:37; osoba wprowadzająca: Natalia Miloch Ostatnia zmiana: poniedziałek, 7. Wrzesień 2020 - 11:37; osoba wprowadzająca: Natalia Miloch