fbpx Rekrutacja na XIII edycję studiów podyplomowych "Psychologia transportu" | Wydział Nauk Społecznych

Rekrutacja na XIII edycję studiów podyplomowych "Psychologia transportu"

baner

Chcesz uzyskać profesjonalne przygotowanie i uprawnienia psychologa transportu? Skorzystaj z naszej oferty!

Do 18 października trwa rejestracja na XIII edycję studiów podyplomowych "Psychologia transportu", prowadzonych w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem systemu Internetowej Rejestacji Kandydatów (IRK).

DLACZEGO PSYCHOLOGIA TRANSPORTU NA UG?

• posiadamy własne Labolatorium Badań Psychomotorycznych wyposażone w nowoczesną aparaturę kilku polskich producentów oraz nowatorskie narzędzia diagnostyczne z zakresu psychologii pracy;
  • zajęcia prowadzone są przez psychologów praktyków posiadających długoletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki i orzecznictwa psychologii transportu;
  • w ramach studiów przewidziana jest praktyka w wybranej pracowni psychologii pracy.

TERMINY I ETAPY REKRUTACJI

• Rejestracja w IRK: od dnia 08.06.2020 r. do dnia 18.10.2020 r.
  • Dostarczanie dokumentów rekrutacyjnych: w ciągu 7 dni od rejestracji w systemie IRK (najpóźniej do:23.10.2020)
  • Ogloszenie listy wstepnie przyjetych: 28.10.2020 r.

O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na stronie internetowej studiów.

Serdecznie zapraszamy!

wtorek, 14 lipca 2020 roku, 11:30