DOKTORANCI: zgłaszanie kandydatur do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej WNS do 22 maja

INFORMACJA DLA DOKTORANTÓW

Wydziału Nauk Społecznych UG dotycząca możliwości zgłoszenia swojej kandydatury

do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału na kadencję 2020-2024

W związku z ogłoszonym przez Wydziałową Komisję Wyborczą harmonogramem wyborczym na Wydziale Nauk Społecznych UG na kadencję 2020-2024 informujemy o możliwości zgłoszenia swojej kandydatury do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej WNS w grupie doktorantów. Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wysłać maila wraz ze skanem wypełnionego i podpisanego zgłoszenia (w załączniku) na adres wrd.wns.ug@gmail.com. Zgłoszenia można wysyłać do dnia 22 maja 2020 roku (włącznie).

Wydziałowa Rada Doktorantów poinformuje o wynikach naboru drogą mailową wybrane osoby.

Mgr Katarzyna Semrau

Przewodnicząca WRD WNS UG

Załącznik Rozmiar
zalacznik-zgloszenie-rpsaw-doktoranci.pdf 52.45 KB