fbpx STUDENCI: zgłaszanie kandydatur do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej WNS do 22 maja do 11.00 | Wydział Nauk Społecznych

Informacja dla studentów Wydziału Nauk Społecznych UG dotycząca możliwości zgłoszenia swojej kandydatury
do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału na kadencję 2020-2024

Informujemy o możliwości zgłoszenia swojej kandydatury do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, która rekomenduje Rektorowi kandydatów lub kandydata na Dziekana.

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wysłać w terminie do 22 maja 2020 roku do godziny 11.00 na adres parlament.studentow@ug.edu.pl skan lub zdjęcie wypełnionego i podpisanego zgłoszenia. Wzór zgłoszenia znajduje się w załączniku.

Osoby, które zostaną wybrane do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału zostaną o tym poinformowane drogą mailową.

PDF icon Zgłoszenie kandydata do RPSA WNS - studenci54.14 KB
wtorek, 19 maja 2020 roku, 12:26