STUDENCI: zgłaszanie kandydatur do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej WNS do 22 maja do 11.00

Informacja dla studentów Wydziału Nauk Społecznych UG dotycząca możliwości zgłoszenia swojej kandydatury
do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału na kadencję 2020-2024

Informujemy o możliwości zgłoszenia swojej kandydatury do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, która rekomenduje Rektorowi kandydatów lub kandydata na Dziekana.

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wysłać w terminie do 22 maja 2020 roku do godziny 11.00 na adres parlament.studentow@ug.edu.pl skan lub zdjęcie wypełnionego i podpisanego zgłoszenia. Wzór zgłoszenia znajduje się w załączniku.

Osoby, które zostaną wybrane do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału zostaną o tym poinformowane drogą mailową.

Załącznik Rozmiar
Zgłoszenie kandydata do RPSA WNS - studenci 54.14 KB

Data publikacji: wtorek, 19. Maj 2020 - 10:14; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 19. Maj 2020 - 12:26; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz