Informacja dla studentów - dziekanat

Szanowni Państwo,

po konsultacji z Prodziekanem ds. Studenckich, dr hab. Jackiem Taraszkiewiczem profesorem UG pragnę poinformować o aktualnych ustaleniach:
  1. Wobec wszystkich  studentów pozostających w procedurze skreślenia nie zostaną podjęte żadne dalsze czynności aż do dnia 31 marca 2020 roku, niezależnie od powody zagrożenia skreśleniem.
  2. W związku z zamknięciem Biblioteki UG wstrzymuje się w Dziekanacie WNS przyjmowanie prac dyplomowych do dnia 31 marca 2020 roku.
Oczywiście, jeżeli po dniu 31 marca 2020 roku nastąpi dalsze zawieszenie zajęć dydaktycznych oraz zamknięciem Biblioteki termin zostanie wydłużony bez  żadnych konsekwencji dla studenta  - tzn. nie rozpocznie się procedura skreślenia za niezłożenie pracy dyplomowej w terminie.

3. Wobec wszystkich studentów, którym skończył się lub skończy się termin przedłużenia sesji nie zostaną podjęte żadne czynności związane z procedurą skreślenia aż do dnia 31 marca 2020 roku. Z chwilą wydłużenia terminu zawieszenia zajęć dydaktycznych oraz dostępu do prowadzących termin ten ulegnie kolejnemu wydłużeniu po decyzji Prodziekana ds. Studenckich, dr hab. Jacka Taraszkiewicza profesora UG.

Z poważaniem,

mgr Monika Zientara

Kierownik Dziekanatu

Data publikacji: piątek, 13. Marzec 2020 - 09:13; osoba wprowadzająca: Paweł Śpica Ostatnia zmiana: piątek, 13. Marzec 2020 - 09:13; osoba wprowadzająca: Paweł Śpica