PILNE! Zajęcia on-line

Szanowni Studenci,

Dyrekcja Instytutu Pedagogiki uprzejmie informuje, że od dnia 16 marca, zajęcia dydaktyczne w naszym Instytucie będą częściowo prowadzone drogą on-line. W związku z tym bardzo prosimy o śledzenie na bieżąco informacji, które będą się pojawiać na Portalu Studenta. Pracownicy, którzy podejmą się prowadzenia zajęć on-line, sami skontaktują się z Państwem za pomocą Portalu lub mailowo. W dniu dzisiejszym (tj. 12.03.2020) otrzymają Państwo wytyczne ze strony Centrum Informatycznego, jak należy się logować do systemu MS Team, w którym będziemy pracować.

Z pozdrowieniami,

dr Paweł Śpica

Z-ca Dyrektora IP UG

Data publikacji: czwartek, 12. Marzec 2020 - 18:38; osoba wprowadzająca: Paweł Śpica Ostatnia zmiana: czwartek, 12. Marzec 2020 - 18:38; osoba wprowadzająca: Paweł Śpica