fbpx V Zimowa Szkoła Metodologiczna - 21-22.02.2020 | Wydział Nauk Społecznych

V Zimowa Szkoła Metodologiczna - 21-22.02.2020 | Wydział Nauk Społecznych

V Zimowa Szkoła Metodologiczna - 21-22.02.2020

Sekcja Metod, Technik i Narzędzi Badawczych Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych oraz Katedra Filozofii i Teorii Polityki Wydziału Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu mają zaszczyt zaprosić do udziału w V Zimowej Szkole Metodologicznej, która odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2020 r.

Wydarzenie adresowane jest do osób, które w gronie najwybitniejszych specjalistów w kraju chciałyby skonsultować swoje projekty badawcze lub aktualnie prowadzone badania pod kątem poprawności metodologicznej.  Zapraszamy przede wszystkim reprezentantów politologii, stosunków międzynarodowych, bezpieczeństwa, nauk o mediach oraz dyscyplin pokrewnych. Możliwe będzie skonsultowanie swoich projektów badawczych przedstawianych w ramach grantów Narodowego Centrum Nauki (na konferencji obecny będzie koordynator dyscyplin w dziale Nauk Humanistycznych NCN), rozpraw doktorskich, habilitacyjnych i wszelkich innych prac badawczych.

Zgłoszenia można przesyłać do 15 stycznia 2020. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy w załącznikach.

piątek, 8 listopada 2019 roku, 10:40