fbpx Wyjazdy naukowe z Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta | Wydział Nauk Społecznych

Wyjazdy naukowe z Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

Zapraszamy na spotkanie informacyjne ze specjalistką ds. wyjazdów naukowych z Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta - Panią Patrycją Donaburską, skierowane do pracowników naukowych oraz doktorantów.
Spotkanie odbędzie się 18 listopada (poniedziałek) o godzinie 17:00 w American Corner Gdańsk ( Targ Rakowy 5/6 )
W linkach szczegółowy opis wydarzenia.

Jest to wyjątkowa okazja pozyskania szczegółowych informacji o programach :
  • Junior Research Award (na prowadzenie badań naukowych od 6 do 9 miesięcy)
  • Senior Award (na prowadzenie badań naukowych i/lub wykładów od 3 do 9 miesięcy)
oraz o programie dla doktorantów studiów biologiczno-chemicznych  BioLAB pozwalający na odbycie stażu w laboratorium w jednym z ośrodków naukowych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
poniedziałek, 28 października 2019 roku, 8:40