TREBRARUNA w październiku: dzień otwarty, warsztaty tańca szkockiego i irlandzkiego

dzien_otwarty

TREBRARUNA - DZIEŃ OTWARTY

13 października 2019

WSTĘP WOLNY

Jeśli chcieliście dowiedzieć się czym różni się taniec szkocki od irlandzkiego, przekonać się czy do twarzy Wam w prawdziwym szkockim kilcie, lub przymierzyć (nie)wygodne buty do stepu, to idealna pora – zapraszamy na Dzień Otwarty!

W trakcie otwartego treningu opowiemy jak i w czym tańczy się tradycyjne tańce Szkocji i Irlandii, odpowiemy na wszelkie pytania i wspólnie zmierzymy się z kilkoma prostymi układami.

Szczegóły i bieżące informacje na stronie wydarzenia.

Dzień Otwarty jest pierwszym z naszych wydarzeń w ramach październikowego naboru, a zarazem pierwszą ze specjalnych atrakcji jakie Zespół Trebraruna planuje z okazji wyjątkowego, 25-go jubileuszu.

scottish_country_dances

Warsztaty Scottish Country Dances (SCD)

19 października 2019

WSTĘP WOLNY

Taniec szkocki to nie tylko podskakiwanie z groźną miną w Highland Flingu. Rodzina szkockich tańców jest szeroka i obejmuje zróżnicowane w charakterze style.

W trakcie warsztatów nauczymy Was kilku Scottish Country Dances, czyli tańców tańczonych parami w tzw. setach, które gościły na salach balowych Szkocji już od XVIII wieku.
Zalecamy wygodne buty i niekrępujący ruchów strój.

Szczegóły i bieżące informacje na stronie: www.trebraruna.pl

Warsztaty SCD są jednym z naszych wydarzeń w ramach październikowego naboru, a zarazem kolejną ze specjalnych atrakcji jakie Zespół Trebraruna planuje z okazji wyjątkowego, 25-go jubileuszu.

link do wydarzenia

irish_dances

Warsztaty tańca irlandzkiego

20 października 2019

WSTĘP WOLNY

Taniec irlandzki jest zarówno energiczny i żywiołowy, jak i pełen wdzięku i liryczny. Charakteryzuje się skocznością i skomplikowaną pracą nóg. I tego właśnie spróbujemy Was nauczyć podczas warsztatów.

Wyjaśnimy charakterystyczne cechy postawy i podstawowe kroki oraz, oczywiście, wspólnie zatańczymy.
Zalecamy wygodne buty i niekrępujący ruchów strój.

Szczegóły i bieżące informacje na stronie: www.trebraruna.pl

Warsztaty tańca irlandzkiego są jednym z naszych wydarzeń w ramach październikowego naboru, a zarazem kolejną ze specjalnych atrakcji jakie Zespół Trebraruna planuje z okazji wyjątkowego, 25-go jubileuszu.

highland_dances

Warsztaty Highland Dances

27 października 2019

WSTĘP WOLNY

Highland dances to najbardziej charakterystyczne ze wszystkich szkockich tańców. Są mocno związane z historią swojej ojczyzny, a w ruchach tancerzy można znaleźć odbicie dawnych bitew, bohaterskich czynów i hartu ducha szkotów.

Jeśli chcecie stać się częścią tej długiej tradycji – zapraszamy na warsztaty. Zalecamy wygodne buty i niekrępujący ruchów strój.

Szczegóły i bieżące informacje na stronie: www.trebraruna.pl
Warsztaty Highland Dances są jednym z naszych wydarzeń w ramach październikowego naboru, a zarazem kolejną ze specjalnych atrakcji jakie Zespół Trebraruna planuje z okazji wyjątkowego, 25-go jubileuszu.

Link na stronie ack

Data publikacji: środa, 18. Wrzesień 2019 - 11:59; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 18. Wrzesień 2019 - 12:51; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz