fbpx Transmisja wykładu Tomasza Kudelskiego "Lęk separacyjny - perspektywa psychoanalityczna" | Wydział Nauk Społecznych

Instytut Psychologii oraz Polskie Towarzystwo Psychoanalityczne serdecznie zapraszają na transmisję wykładu Tomasza Kudelskiego "Lęk separacyjny- - perspektywa psychoanalityczna". Transmisja odbędzie się 12.06.2019 w godz. 20.15-21.45 na Wydziale Nauk Społecznych, w auli S204.

Tomasz Kudelski – psychoanalityk szkoleniowy i superwizor PTPa, psychoterapeuta psychoanalityczny i superwizor PTPP, szkoleniowy analityk grupowy i superwizor IAG Rasztów. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą w prywatnej praktyce w Warszawie.

środa, 12 czerwca 2019 roku, 10:43