Świętuj 10. urodziny z Radiem MORS UG

10 lat z Radiem MORSMija 10 lat odkąd Radio MORS wypłynęło na fale. Ogromna ilość audycji, setki wydań serwisu informacyjnego oraz tysiące materiałów reporterskich to wielki powód do dumy. Mega Otwarte Radio Studenckie zaprasza do wspólnego świętowania dziesięciolecia. Czekają na was oficjalne przemówienia, studenckie wspomnienia, wystawy archiwalnych zdjęć i plakatów oraz możliwość wejścia do studia.

Zaczynamy w piątek 31 maja o godz. 17:30 w sali S203 Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Bażyńskiego 4 w Gdańsku.

Wstęp jest bezpłatny.

Świętuj razem z nami!

Wydarzenie na fb

Data publikacji: poniedziałek, 27. Maj 2019 - 10:38; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 27. Maj 2019 - 11:03; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz