Festiwal Improwizacji 16.06.2019

Fesiwal Improwizacji

FESTIWAL IMPROWIZACJI

Jednodniowy festiwal improwizacji, który odbędzie się na Uniwersytecie Gdańsku. Śmiech, zabawa, oraz psoty- tak w skrócie można powiedzieć co będzie działo się na scenie. Ośmiu wspaniałych improwizatorów połączy swoje siły, aby zagwarantować Państwu rozrywkę na najwyższym poziomie.

Gdyby tego było mało, jest to historyczne wydarzenie - nie jest to tylko Festiwal, ale również licencjat praktyczny studenta Wiedzy o Teatrze Jakuba Sucheckiego. Dopiero od tego roku studenci mają możliwość, aby w ten sposób zdobyć wyższe wykształcenie.

Oprócz Jakuba na scenie zobaczymy: Kacpra Rucińskiego, Michała Leję, Wiolkę Walaszczyk, Wojciecha Tremiszewskiego, Szymona Jachimka, Kubę Śliwińskiego, Karolinę Rucińską i Janka Malinowskiego. Znani i lubiani.

Ale, ale, jeśli tego było by mało całe wydarzenie będzie charytatywne, a pieniądze z biletów będą przeznaczone dla Korneli Jóskowiak podopiecznej Fundacji na ratunek. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy.

JAKUB SUCHECKI

Lat 24. Absolwent Studia Aktorskiego LART. Występował w teatrach oraz w teatrze tańca. Jego pasją jest również Odyseja Umysłu - konkurs kreatywnego myślenia. Występował na scenach w USA, Rosji i Szwecji. Student III roku Wiedzy o Teatrze. Z improwizacją teatralną związany od 5 lat.

Link do fundacji: https://naratunek.org/

Kontakt do pomysłodawcy i koordynatora: Kuba Suchecki 736-733-703

Informację o występie:

Gdzie: Uniwersytet Gdański, Wydział Filologiczny, Aula 1.43, ul. Wita Stwosza 55

Kiedy: 16.06.2019

Godziny: 18.00 - 21.00 ( w tym przerwa)

Miejsca są nienumerowany. Zaczynamy wpuszczać o 17.30
Ilość miejsc ograniczona

Bilety: 45 zł do nabycia na: https://ekobilet.pl/ack/festiwal-improwizacji-1558451346696/360701-bilety-na-festiwal (cały dochód przekazany będzie na leczenie Kornelii)
Współorganizatorzy i partnerzy: ACK Alternator, Uniwersytet Gdański

Partnerzy: Akademickie Centrum Kultury UG Alternator, Uniwersytet Gdański

Załącznik Rozmiar