Ogólnopolskie Seminarium Naukowe "Oblicza edukacji alternatywnej: edukacja domowa", 5 XII 2018 r.

Dyrekcja Instytutu Pedagogiki oraz Zakład Teorii Wychowania i Pedagogiki Opiekuńczej zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Seminarium Naukowym "Oblicza edukacji alternatywnej: edukacja domowa", które odbędzie się 5 grudnia 2018 r. na Wydziale Nauk Społecznych, początek godzina 14.00 (program w załączniku)
Celem seminarium jest naukowa refleksja nad miejscem edukacji domowej w polskim systemie oświaty oraz zgromadzenie przedstawicieli społeczności akademickiej, Kuratorium Oświaty, szkół i placówek edukacyjnych, edukatorów oraz rodziców i dzieci realizujących obowiązek szkolny poza szkołą.

Załącznik Rozmiar
Program seminarium 2.05 MB

Data publikacji: wtorek, 27. Listopad 2018 - 06:25; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: wtorek, 27. Listopad 2018 - 12:17; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny