Ogólnopolskie Seminarium Naukowe "Oblicza edukacji alternatywnej: edukacja domowa", 5 XII 2018 r. | Wydział Nauk Społecznych

Dyrekcja Instytutu Pedagogiki oraz Zakład Teorii Wychowania i Pedagogiki Opiekuńczej zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Seminarium Naukowym "Oblicza edukacji alternatywnej: edukacja domowa", które odbędzie się 5 grudnia 2018 r. na Wydziale Nauk Społecznych, początek godzina 14.00 (program w załączniku)
Celem seminarium jest naukowa refleksja nad miejscem edukacji domowej w polskim systemie oświaty oraz zgromadzenie przedstawicieli społeczności akademickiej, Kuratorium Oświaty, szkół i placówek edukacyjnych, edukatorów oraz rodziców i dzieci realizujących obowiązek szkolny poza szkołą.

PDF icon Program seminarium2.05 MB
wtorek, 27 listopada 2018 roku, 12:17