Sukces Koła Badań Psychologicznych "Experior" w konkursie StRuNa 2018

Koło Badań Psychologicznych "Experior" z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego (opiekun: dr Paweł Atroszko) zdobyło pierwszą nagrodę w kategorii Koło Naukowe Roku 2018 w ogólnopolskim konkursie StRuNa 2018.
Konkurs, organizowany przez Fundację "Fundusz Pomocy Studentom", kierowany jest do studentów i doktorantów polskich uczelni, którzy zespołowo realizują projekty naukowe w ramach podmiotów wyodrębnionych organizacyjnie, składających się w większości ze studentów i/lub doktorantów (kół naukowych, stowarzyszeń akademickich itp.).

foto_experior_struna

Dr Paweł Atroszko, opiekun Koła Badań Psychologicznych EXPERIOR oraz Aleksandra Leniec - Prezes Koła  | fot. Weronika Wysocka/ ARCHIWUM StRuNa

Więcej informacji:
Strona internetowa organizatora

Data publikacji: wtorek, 20. Listopad 2018 - 10:08; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: wtorek, 4. Grudzień 2018 - 14:46; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz