Wydział Nauk Społecznych w akcji Uniwersytet Lubię to!

25 października 2018 r. przedstawiciele Wydziału Nauk Społecznych brali udział w akcji „Uniwersytet Lubię to!” w Zespole Szkół Technicznych w Grudziądzu. Zasadnicza część imprezy odbywała się w dwóch turach w auli szkoły. Oprócz Wydziału Nauk Społecznych prezentowały się: Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, Wydział Chemii oraz Wydział Historyczny. Reprezentacja UG została przyjęta z dużą życzliwością przez władze szkoły oraz spotkała się z szerokim odzewem wśród uczniów, którzy licznie uczestniczyli w przygotowanych przez Uniwersytet atrakcjach.

Twarzą Wydziału Nauk Społecznych był dr Marcin Szulc z Instytutu Psychologii UG. Jego prezentacja pt. „Psychologiczne mechanizmy wywierania wpływu” została doceniona przez nauczycieli i organizatorów imprezy – przede wszystkim jednak spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem uczniów, którzy chętnie odwiedzali stoisko wydziałowe usytuowane w korytarzu szkoły. Dodatkową atrakcją dla uczestników imprezy była możliwość przebadania się analizatorem składu ciała, jaki był używany w jednym z projektów badawczych (finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki) realizowanych na naszym Wydziale. Z badania skorzystało około 40 osób, które – dzięki profesjonalnemu przygotowaniu studentki Anny Januszak – otrzymały na swój temat rzetelne informacje zwrotne.

Zainteresowanie uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Grudziądzu ofertą WNS było dla nas najważniejszym wskaźnikiem sukcesu przedstawicieli Wydziału w przeprowadzonej akcji promocyjnej. Liczymy na nie mniejsze zainteresowanie podczas przyszłorocznej rekrutacji.

Data publikacji: środa, 7. Listopad 2018 - 09:52; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: środa, 7. Listopad 2018 - 09:52; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny