Nominacje książek pracowników Instytutu Psychologii UG do Nagrody Teofrasta | Wydział Nauk Społecznych

Nominacje książek pracowników Instytutu Psychologii UG do Nagrody Teofrasta

Dwie książki pracowników instytutu Psychologii UG uzyskały nominacje do Nagrody Teofrasta w edycji 2018. Są to:

okładka

Rozwód jako proces. Perspektywa dorosłych i dzieci autorstwa Magdaleny Błażek i Aleksandry Lewandowskiej-Walter – nominowana w kategorii najlepsza psychologiczna książka naukowa

okładka

Między grupami. Przewodnik po relacjach z ludźmi, którzy się od nas różnią – autorstwa Tomasza Besty i Nataszy Kosakowskiej-Berezeckiej – nominowana w kategorii najlepsza psychologiczna książka popularnonaukowa.

Nagroda Teofrasta, przyznawana co roku przez magazyn psychologiczny Charaktery, jest „wyrazem uznania dla psychologów polskich za ich trud badawczy, wiedzę i chęć dzielenia się nią”. Jej laureatami było wielu wybitnych psychologów polskich.

Zwycięzców tegorocznej, 10 edycji Nagrody poznamy 11 października.

środa, 12 września 2018 roku, 8:32