Instytut Psychologii UG i Polskie Towarzystwo Psychoanalityczne zapraszają na transmisję wykładu pana Krzysztofa Srebrnego pt. "O nieudanej próbie zmagań z organizacją patologiczną"

Instytut Psychologii UG i Polskie Towarzystwo Psychoanalityczne zapraszają na transmisję (za pośrednictwem skype'a) wykładu pana Krzysztofa Srebrnego pt. "O nieudanej próbie zmagań z organizacją patologiczną". Wykład będzie transmitowany w 13 czerwca 2018 r (środa) o godz. 20.15 w auli S204

Krzysztof Srebrny – psychoanalityk, członek PTPa. Terapeuta szkoleniowy i superwizor Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Założyciel Dolnośląskiej Szkoły Psychoterapii Psychoanalitycznej we Wrocławiu, kształcącej psychoterapeutów psychoanalitycznych. Prowadzi liczne seminaria i superwizje, superwizuje m.in. oddziały szpitalne i poradnie.

Data publikacji: wtorek, 12. Czerwiec 2018 - 07:59; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: wtorek, 12. Czerwiec 2018 - 07:59; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny