fbpx Konkurs seminariów kursowych 2018 rozstrzygnięty | Wydział Nauk Społecznych

Konkurs seminariów kursowych 2018 rozstrzygnięty | Wydział Nauk Społecznych

Konkurs seminariów kursowych 2018 rozstrzygnięty

We wtorek, 5.czerwca 2018 odbył się doroczny konkurs seminariów kursowych, podczas którego studenci III roku zaprezentowali projekty badawcze realizowane pod czujnym okiem opiekunów naukowych. Wszystkie wystąpienia były na wysokim poziomie i potwierdzały kompetencje naukowe oraz umiejętności prezentacji naszych studentów.

Pierwsze miejsce uzyskały: Maja Garbień, Kinga Jankowska, Aleksandra Koniuszewska, Dominika Maniak za projekt „Posiadanie zwierzęcia domowego a funkcjonowanie dzieci w warunkach przedszkolnych” realizowany pod kierunkiem dra Piotra Połomskiego.
Drugie miejsce: Piotr Piotrowski, Aleksandra Przytuła, Paula Nowak, Oskar Mroczkowski za projekt „Wpływ płci i zagrożenia tożsamości na dystans społeczny wobec osób homoseksualnych” realizowany pod kierunkiem dra Tomasza Besty.
Trzecie miejsce: Julia Sklenarska, Agata Słowińska, Agata Stark „Wpływ posiadania rodzeństwa i zwierząt domowych na poziom empatii u dzieci z klas 4-6 szkoły podstawowej” realizowany pod kierunkiem dr Łucji Bieleninik.

Wszystkim Finalistom, Laureatom i Opiekunom serdecznie gratulujemy.

Pierwsze miejsce: Maja Garbień, Kinga Jankowska, Aleksandra Koniuszewska, Dominika ManiakDrugie miejsce: Piotr Piotrowski, Aleksandra Przytuła, Paula Nowak, Oskar Mroczkowski Trzecie miejsce: Julia Sklenarska, Agata Słowińska, Agata Stark
środa, 6 czerwca 2018 roku, 7:48