fbpx Nagroda dla mgr Magdaleny Iwanowskiej za najlepsze wystąpienie na XII Konferencji "Psychologia Ekonomiczna" | Wydział Nauk Społecznych

Miło nam poinformować, że 18 maja 2018 r. mgr Magdalena Iwanowska wygrała nagrodę - bon na przeprowadzenie badań poprzez Panel Badawczy Ariadna - na najlepszą prezentację na konferencji "Psychologia Ekonomiczna" organizowanej przez Akademię Leona Kuźmińskiego oraz Akademickie Stowarzyszenie Psychologii Ekonomicznej.

Mgr Magdalena Iwanowska wygłosiła wspólny referat z prof. Anną Marią Zawadzką pt. "Korzystanie z mediów społecznościowych a materializm nastolatków".

Gratulujemy!
Magdalena Iwanowska