Zaproszenie na "Warsztaty z zakresu prawa autorskiego dla pracowników naukowych uczelni wyższych" oraz doktorantów

Zapraszamy do zapisów i udziału w poniższym szkoleniu. Udział w nim jest nieodpłatny.

8 maja 2018, od godziny 11.00 (w sali numer D102  [I piętro] Budynku Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63)

„Warsztaty z zakresu prawa autorskiego dla pracowników naukowych uczelni wyższych (II edycja)” organizowane przez Stowarzyszenie Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi Twórców Dzieł Naukowych i Technicznych KOPIPOL oraz Portal ZATOKA NAUKI.

Szkolenie skierowane jest do pracowników naukowych oraz doktorantów.

Link do rejestracji: www.warsztaty-kopipol.pl. Pozostałe informacje znajdują się w załącznikach.

Data publikacji: piątek, 27. Kwiecień 2018 - 07:35; osoba wprowadzająca: Krystyna Kowalkowska Ostatnia zmiana: piątek, 27. Kwiecień 2018 - 08:13; osoba wprowadzająca: Krystyna Kowalkowska