Zaproszenie na międzynarodową konferencję naukową pt. Phenomenology of Solidarity: Community, Practice and Politics (19-21.04.18)

poster

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej pt. "Phenomenology of Solidarity: Community, Practice and Politics", która odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia br. w Gdańsku w Instytucie Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa WNS UG oraz Europejskim Centrum Solidarności.

Konferencja, która jest współorganizowana przez Uniwersytet Gdański, Europejskie Centrum Solidarności, Polską Akademię Nauk, Instytut Filozofii i Socjologii PAN oraz przez Polskie Towarzystwo Fenomenologiczne, będzie okazją do spotkania 62 uczestników z 19 krajów z całego świata. Konferencja ta jest również 16-tym dorocznym spotkaniem Nordic Society for Phenomenology, międzynarodowego towarzystwa naukowego, zrzeszającego naukowców z całego świata.

W ramach konferencji zaplanowano 4 referaty plenarne, sesję książkową nt. pracy Dana Zahavi pt. "Husserl’s Legacy: Phenomenology, Metaphysics, and Transcendental Philosophy" (Oxford: Oxford University Press 2018) oraz 18 paralelnych sekcji tematycznych.

Załącznik Rozmiar
Program konferencji 1.31 MB

Data publikacji: wtorek, 10. Kwiecień 2018 - 13:17; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: wtorek, 10. Kwiecień 2018 - 13:18; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny