fbpx Instytut Psychologii i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej zapraszają na wykład Pana dr Gustawa Sikory pt. „O pewnej funkcji fantazji o byciu identycznym”. Wykład odbędzie się 27 stycznia 2018 (sobota) o godzinie 17.30 w auli S208. | Wydział Nauk Społecznych

Dr Gustaw Sikora jest członkiem Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego i Instytutu Psychoanalizy w Londynie, w którym jest honorowym sekretarzem Komitetu Naukowego. Jest także członkiem the London Philosophy and Psychoanalysis Group, New Imago Forum oraz Międzynarodowego Towarzystwa Neuro-Psychoanalizy. Współpracuje ze środowiskiem psychoanalitycznym w Polsce. Jako klinicysta zajmuje się głównie pacjentami z głębokimi zaburzeniami osobowości.

czwartek, 18 stycznia 2018 roku, 14:36