Porozumienie o współpracy pomiędzy Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego i II Liceum Ogólnokształcącym w Sopocie.

Porozumienie o współpracy pomiędzy Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego i II Liceum Ogólnokształcącym w Sopocie podpisali Dziekan Wydziału Nauk Społecznych UG dr hab. Tadeusz Dmochowski, profesor nadzwyczajny oraz Prezydent Sopotu Jacek Karnowski. Uroczystość odbyła się 12 grudnia na Wydziale Nauk Społecznych UG.

Porozumienie dotyczy wspierania edukacji i kształcenia w II Liceum Ogólnokształcącym poprzez prowadzenie wykładów, warsztatów i ćwiczeń dla uczniów oraz organizowanie wspólnych wydarzeń i przedsięwzięć. Sopockie szkoły ponadgimnazjalne współpracują również z Politechniką Gdańską, Gdańskim Uniwersytetem Medycznym, Akademią Sztuk Pięknych, a także Wydziałem Biologii, Ekonomicznym oraz Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: piątek, 15. Grudzień 2017 - 13:03; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: piątek, 15. Grudzień 2017 - 13:03; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny