Laureaci konkursu na dofinansowanie wydania wyróżniających się prac doktorskich w Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego

Laureaci konkursu na dofinansowanie wydania wyróżniających się prac doktorskich w Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego w 2017 r.

L. p.

Imię i nazwisko

Tytuł Pracy

1.

Dr Katarzyna Bartnik

Wydział Ekonomiczny

Zróżnicowanie zasobów kapitału ludzkiego i społecznego a rozwój województwa warmińsko – mazurskiego.

2.

Dr Michał Tuszyński

Wydział Ekonomiczny

Wpływ dostępności transportowej na rozwój gmin na przykładzie Gdyni w latach 2003-2013.

3.

Dr Marta Urszula Dziedzic

Wydział Historyczny

„Stare Inflanty” w rosyjskim piśmiennictwie historycznym (koniec XVIII – początek XX wieku)

4.

Dr Marek Wawrzynkowski

Wydział Historyczny

Relacje Wojska Polskiego z ludnością cywilną na terenie DOK nr VIII w latach 1921-1939.

5.

Dr Piotr Kowzana

Wydział Nauk Społecznych

Monografia długu jako urządzenia wychowawczego

6.

Dr Agata Rudnik

Wydział Nauk Społecznych

Zasoby psychologiczne jednostki a jakość życia pacjentów w przebiegu chorób układu pokarmowego.

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Data publikacji: piątek, 17. Listopad 2017 - 11:22; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: piątek, 17. Listopad 2017 - 11:42; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny