PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE SKAZANYCH Z ZAKŁADU KARNEGO W SZTUMIE NA WNS

Szanowni Państwo,

W imieniu Koła Naukowego Studentów Pedagogiki Resocjalizacyjnej REFECTUM, Zakładu Patologii Społecznej i Resocjalizacji oraz Zakładu Karnego w Sztumie serdecznie zapraszam wraz ze studentami na przedstawienie przygotowane przez grupę teatralną PIKTOGRAM działającą w Zakładzie Karnym w Sztumie.
Spotkanie odbędzie się w środę 29 listopada 2017r. w godz. 12:00-14:00 w sali A310-311(Instytut Pedagogiki). Przed przedstawieniem odbędzie się krótka prezentacja na temat działalności resocjalizacyjnej przez sztukę prowadzonej w warunkach izolacji więziennej.

Serdecznie zapraszam,
Monika Marczak

Data publikacji: czwartek, 16. Listopad 2017 - 10:12; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: środa, 22. Listopad 2017 - 09:44; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny