Akcja przednaborowa RADIA MORS

Radio MORS - Rekrutacja 2017Studencie! Zastanawiasz się czy dołączyć do Radia MORS Uniwersytetu Gdańskiego? Nie wahaj się! Rusza akcja naborowa.

Zapraszamy na przesłuchania między 16 a 20 października po wcześniejszym umówieniu pod adresem: mors@ug.edu.plA jeżeli chcesz jeszcze przed przesłuchaniami porozmawiać z członkami naszej redakcji, szukaj nas na swoim wydziale między 9 a 12 października. Odpowiemy na pytania, zachęcimy do przyjścia, opowiemy o procesie rekrutacji, przybliżymy temat przesłuchań do redakcji. Do zobaczenia na wydziale i do usłyszenia na antenie Radia MORS!

Czekamy już teraz na Wasze zgłoszenia!

Data publikacji: piątek, 6. Październik 2017 - 13:37; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: piątek, 6. Październik 2017 - 13:42; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny