Aktualne konkursy dla naukowców

Biuro Zarządzania Projektami Naukowymi

zaprasza do składania wniosków  projektowych

w ramach aktualnie otwartych konkursów:

ncn

OPUS 13 konkurs na  projekty badawcze, w tym finansowanie zakupu lub wytworzenia aparatury naukowo-badawczej niezbędnej do realizacji tych projektów.

Termin złożenia wniosku: 22.06.2017 r.

PRELUDIUM 13 konkurs na projekty badawcze, realizowane przez osoby rozpoczynające karierę naukową.

Termin złożenia wniosku: 22.06.2017 r.

MINIATURA 1 konkurs na pojedyncze działania naukowe.

Termin złożenia wniosku: 31.12.2017 r.

nprh

NPRH "Dziedzictwo narodowe" konkurs na opracowanie unikatowego zasobu źródłowego, istotnego dla polskiego dziedzictwa kulturowego.

Termin złożenia wniosku: 23.06.2017 r.

W weryfikacja dokumentów aplikacyjnych pod względem zgodności formalno-prawnej z wytycznymi konkursów oraz możliwości sfinansowania planowanych wydatków ze wskazanych źródeł finansowania pomogą wyznaczeni opiekunowie wydziałowi z Biura Zarządzania Projektami Naukowymi:

Opiekun projektu dla Wydziału Nauk Społecznych:

Pani mgr inż. Aleksandra Kaźmierska

aleksandra.kazmierska@ug.edu.pl

58 523 31 29

Data publikacji: wtorek, 13. Czerwiec 2017 - 10:47; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: wtorek, 13. Czerwiec 2017 - 11:51; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny