Majówka Filozoficzna 27-28.05.2017, Łączyno

W imieniu Instytutu Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz wykładowców kierunku filozofia wraz z rodzinami do udziału w Majówce Filozoficznej, która odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym Uniwersytetu Gdańskiego w miejscowości Łączyno w dniach 27-28 maja 2017 r.

W związku z preferencjami studentów, tegoroczna Majówka Filozoficzna będzie poświęcona analizie i dyskusji nad Uzasadnieniem metafizyki moralności Immanuela Kanta.

W programie: seminaria, aktywność sportowa, ognisko (w sobotę).

Seminaria odbędą się w sobotę i niedzielę po śniadaniu/obiedzie (zależnie od warunków pogodowych). Rozpoczną się od krótkiego wykładu-wprowadzenia pracownika naszego instytutu, następnie przewidziane są krótkie referaty studenckie oraz dyskusja. Seminaria planowane są na około 3 godziny zegarowe.

Szczegółowy program (zależny od warunków pogodowych) zostanie udostępniony uczestnikom drogą mailową 25 maja.

Prosimy o zgłoszenia drogą mailową na adres pawelpijas@gmail.com do dnia 23 maja. W przypadku dużej liczby zgłoszeń decyduje ich kolejność!

Jednocześnie informujemy, że studentów obowiązywać będzie ulgowa płatność za miejsce noclegowe według stawki dla pracowników Uniwersytetu Gdańskiego.
Możliwe jest także przedłużenie pobytu (26, 29 maja) we własnym zakresie.

Instytut Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego
dr Natasza Szutta, dr Artur Szutta, dr Paweł Pijas

Data publikacji: poniedziałek, 15. Maj 2017 - 06:57; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 15. Maj 2017 - 06:57; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny