Kariera od A do Z. Wspólna akcja Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Grupy GPEC i "Dziennika Bałtyckiego"

Kariera zawodowa w dużej mierze decyduje o satysfakcjonującym życiu a jej planowanie powinniśmy zacząć jak najwcześniej. Kwalifikacje należy rozwijać przez całe życie zawodowe, warto więc odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie mamy predyspozycje i umiejętności, w jakich działaniach czujemy się dobrze, a które nie do końca nam odpowiadają. Rozpoznanie można zacząć od określenia obszaru zainteresowań, a następnie ustalić, jakich kompetencji wymaga dana branża. Im większe doświadczenie zdobędziemy w czasie studiów, tym lepiej. Aktywność na studiach to jeden z kluczy do rozpoczęcia owocnej kariery. Zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety opracowanej przez zespół pod kierunkiem prof. dr hab. Anny Zawadzkiej z Instytutu Psychologii Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, która pozwoli odpowiedzieć sobie na pytanie, co motywuje nas w pracy, jakie mamy umiejętności, jak oceniany naszą karierę.

Czytaj więcej: http://www.dziennikbaltycki.pl/strefa-biznesu/a/kariera-od-a-do-z-cz-i-planowanie-zawodowe-ankieta,11866782/

Data publikacji: środa, 22. Marzec 2017 - 10:32; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: czwartek, 23. Marzec 2017 - 09:56; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny