Czym grozi wiedzieć za dużo w pracy PR – spotkanie z Pawłem Tkaczykiem

Paweł Tkaczyk, ekspert w dziedzinie marketingu, odsłoni kulisy pracy PR-owca, opowie o klątwie wiedzy i o tym, dlaczego warto rozmawiać. Spotkanie odbędzie się w 19 grudnia (poniedziałek) o godzinie 14:00 w auli S203  na Wydziale Nauk Społecznych UG.

Paweł Tkaczyk jest ekspertem w obszarze marketingu i autorem bestsellerowych książek „Zakamarki marki” oraz „Grywalizacja”. Pisze do branżowych magazynów, takich jak „Brief” czy „Marketing w praktyce”. Prowadzi wykłady i szkolenia w ramach współpracy z firmami w całej Polsce. Jak sam podkreśla: „opowiada historię przed salą pełną ludzi, by zainspirować tłum”.

Paweł Tkaczyk podczas spotkania pt. „Czy studia PR mogą zaszkodzić Twojej w pracy PR, czyli czym grozi wiedzieć za dużo” opowie studentom m.in. dlaczego zbyt duża wiedza może utrudniać pracę w public relations, czemu tak rzadko się w niej rozmawia i dlaczego – mimo wszystko – warto to robić. Spotkanie będzie miało charakter otwartej rozmowy, będzie zatem możliwość zadawania pytań.

Wykład Pawła Tkaczyka odbędzie się w ramach cyklu spotkań studentów z praktykami i będzie podsumowaniem jubileuszu 10-lecia kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Gdańskim.

Patronem spotkania jest prof. nadzw. dr hab. Arnold Kłonczyński, Prorektor ds. Studenckich UG.

Wstęp wolny.

Organizatorzy: Instytut Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego, kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Sekcja Marketingu Uniwersytetu Gdańskiego oraz Studenckie Koło Naukowe CDN.

Zapraszamy na Facebooka: https://www.facebook.com/events/339772739734501/

autor informacji: Marta Korejwo (Inspiar)

autor banera: Karolina Auguff (Inspiar)

Załącznik Rozmiar