fbpx Wykład „Introjekcja funkcji symbolicznej i jej rola w uwewnętrznianiu pozycji autorytetu. Opis analizy chłopca w wieku 10-14 lat” | Wydział Nauk Społecznych

Instytut Psychologii UG i Polskie Towarzystwo Psychoanalityczne zapraszają na wykład Robert Sadowski: „Introjekcja funkcji symbolicznej i jej rola w uwewnętrznianiu pozycji autorytetu. Opis analizy chłopca w wieku 10-14 lat”.

Robert Sadowski – psycholog, psychoanalityk PTPa, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Instytutu Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. Pracuje w Warszawie z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Interesuje się możliwościami popularyzowania wiedzy psychoanalitycznej.

Wykład odbędzie się 26 października  2016  o godz. 20.15, w siedzibie PTPa w Warszawie, a do Gdańska będzie transmitowany przez skype w sali S204.

środa, 26 października 2016 roku, 12:09